Aktuality

Informace ke schůzi a bonitaci 26.10.2021

Informace k členské schůzi svolané na 7.11. a bonitaci, která se bude konat po členské schůzi.

Schůze začíná v 10,00 hod. Předpokládaný začátek bonitace bude asi ve 13,00 hod.

 

Upozorňujeme účastníky, že při účasti na akci bude třeba dodržet aktuální hygienická opatření:

  • každá osoba musí mít nasazenou chirurgickou roušku nebo respirátor třídy FFP2, KN95 nebo N 95,

Dále musí být splněna alespoň jedna z následujících podmínek:

  • absolvování PCR testu v posledních 72 hodinách,
  • absolvování rychlého antigenního testu (RAT), v posledních 24 hodinách,
  • mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní,
  • mít alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvoudávkové vakcíny,
  • u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní.
Výsledky speciální klubové výstavy v Brně 2.10.20213.10.2021
Informace ke speciální výstavě FB 2.10.20211.10.2021

Mimořádná speciální výstava FB 2.10.2021

Zahájení výstavy v 9:15 hod., zahájení posuzování od 9:30 hod. FB psi a cca od  11:30  hod. bude zahájeno posuzování FB feny. 

Pravidla pro vstup na výstaviště jsou zveřejněná na stránkách www.bvv.cz

Potvrzení O-N-T

Vstup vystavovatelů a návštěvníků včetně účastníků ze zahraničí je možný výhradně dle aktuálních pravidel systému O-N-T. Vystavovatelé doloží splnění požadavku O-N-T u personálu na expozici čestným prohlášením (formulář obdrží od společnosti Veletrhy Brno, a.s. před začátkem akce), případně platným testem. Alternativou je využití samotestů, které lze za 50 korun zakoupit před vstupem na výstaviště a provést je před personálem společnosti Veletrhy Brno. Ve vnitřních prostorách je třeba mít ochranu horních cest dýchacích.

Informace pro účastníky výstavy21.9.2021

Informace k mimořádné specilání výstavě konané dne 2.10.2021 při světové výstavě:

Vážení vystavovatelé,

vstupní listy na mimořádnou speciální výstavu  FB  2.10.2021 jsou k dispozici ke stažení a vytisknutí v systému dogoffice na Vašem účtu.

Výstava se bude konat v pavilonu G1 , kruh č.5, viz přiložený plánek.

 

Information for Specialty Show by WDS held 2.10.2021

Dear Exhibitors,

Entry forms for Specialty Show by WDS held 2.10.2021 are ready for downloading and printing from Dogoffice system in your account.

The show will be in G1 hall, ring 5 - see the map attached.

 

Plánek výstaviště

Plánek pavilonu s kruhy

Pozvánka na členskou schůzi a bonitaci 202112.9.2021

Schůze členů MSBMK se bude konat 7.11.2021 v Brně v Hotelu Velká Klajdovka.

Po ukončení schůze se bude konat bonitace i pro členy, kteří byli příhlášení v červnu. Již přihlášení členové z června nemusí posílat přihlášku znova. 

Pozvánka na členskou schůzi 2021 v 7.11 v Brně

Přihláška na bonitaci 7.11 v Brně

Pozvánka na mimořádnou speciální výstavu v Brně 2.10.20211.8.2021

Přihláška ke stažení zde

 

Přihlášku je možno zaslat poštou a nebo e-mailem

K přihlášce je nutné přiložit PP psa a doklad o zaplacení výstavního poplatku pro takto zaslané přihlášky je uzávěrka 26.8.2021.

Adresa pro zaslání poštou: Radana Slezáková,Nádražní I.č 701, 783 53  Velká Bystřice

E-mail: rasle@seznam.cz

Pozvánka na speciální klubovou výstavu 2.10.202130.6.2021
Hodnocení klubové výstavy28.6.2021

Vážení přátelé,

máme za sebou pandemickou vlnu i lockdown a mohli jsme uspořádat a konečně se sejít na naší klubové výstavě. Výstavu jsme měli na staronovém místě v areálu kynologického klubu Zetor Brno, v nedávno otevřené víceúčelové hale. Díky za ni! Počasí bylo až nepříjemně letní, hala účinky slunce přece jenom trochu tlumila a napuštěné jezírko bylo vyhledávaným osvěžujícím bodem pro většinu vystavovaných psů. Vybavil jsem se množstvím infuzí, adrenalinu a dalších potřeb, v očekávání, že by se mohlo stát, že někteří jedinci kombinaci výstavního stresu a horka nemusí zvládnout… Zvládli je všichni! Naše plemena, přestože brachycefalická, zvládla tropický den bez vážných problémů. Žádný zúčastněný pes ani majitel nezkolaboval J.

Musím všem aktivním účastníkům poděkovat za váš zájem. Vysoký počet přihlášených (187 jedinců) svědčí o určitém „hladu“ po výstavách, i když si uvědomuji, že může jít svým způsobem o nutnost, vzhledem k povinnosti výstavy pro účast na bonitaci. Ať tak či onak je jasné, že bez vašeho zájmu by se žádná výstava nekonala.

Díky!

Poděkování patří rozhodčím. Z Rakouska přijela paní Hana Ahrens, která již naše výstavy posuzovala několikrát. Byla velmi spokojena, při rozhovoru vyzdvihla kvalitu černých mopsů, výrazné zlepšení jejich kostry a barvy, která je opravdu černá.

Z Itálie přijel pan Vincenzo Pontone, dlouholetý chovatel francouzských buldočků, majitel chovatelské stanice „of the Royal Way“. Naši výstavu hodnotil velmi kladně, stejně tak kvalitu předváděných jedinců, a dokonce nabídl našemu klubu i spolupráci do budoucna.

Vzhledem k vysokému počtu přihlášených buldočků jsme požádali o spolupráci také našeho rozhodčího pana Zdeňka Klimenta, který naše pozvání přijal a posoudil třídy štěňat, dorostu a velmi obsazené třídy mladých.

Děkujeme!

Naše výstavy jsou známé bohatým zastoupením různých cen. Každý vystavovatel si z výstavy něco odnáší J. Poděkování patří všem sponzorům v čele s tradičním hlavním sponzorem Royal canin. Zástupkyně firmy se výstavy bohužel nemohla zúčastnit. Dále výstavu sponzorovali Mira Mar, GiolaDare, Vetamix, z chovatelských stanic de Moravia noblesse, Bitt Box, Bonoda a Čmoudovo srdce. Speciálně děkuji slečně Karolíně Mičaníkové, která vlastníma rukama vyrobila pro vystavované psy splétané pešky.

Děkujeme!

Poděkování patří všem, kteří jakkoliv pomohli, a tak se podíleli na úspěšném průběhu naší výstavy. Patří sem vedoucí kruhů, zapisovatelé, fotografové, ale i další, kteří prostě jen tak přišli a pomohli. Tradičně, ale nelze jinak, patří velký dík Petře Bartošíkové a Radaně Slezákové, bez jejichž práce by výstavu nebylo v takovém rozsahu možné pořádat.

Děkujeme!

Týden před výstavou oslavil 93. narozeniny zakládající člen našeho klubu a dnes čestný člen klubu pan MVDr. Miloš Cupák. I jemu patřila vzpomínka a přání v průběhu výstavy.

Po poslední výstavě jsem si posteskl, že nevíme, kolikátou vlastně klubovou výstavu v pořadí náš klub pořádá. Tato myšlenka úplně nezapadla, Radka prostudovává dostupné materiály, a tak pevně věřím, že se příští rok setkáme ve zdraví na klubovce, která bude mít již své pořadové číslo J.

Hodně zdraví a úspěchů v nové sezóně a na viděnou na speciální výstavě při světové výstavě v Brně dne 2.10.2021.

 

Milan Štourač

 

I když to s výstavou bezprostředně nesouvisí, dovolte mi, abych vás informoval, že svět francouzských buldočků opustil člověk, který v něm nechal nesmazatelnou stopu. Ve věku 58 let zemřel přední chovatel a posuzovatel francouzských buldočků, pan Revaz Khomasuridze, majitel chovatelské stanice A’Vigdors. Za více než dvacet let chovu odchoval více jak 400 mezinárodních šampionů krásy, řadu světových a evropských vítězů, včetně vítěze Cruftovy výstavy. Od roku 1995 působil jako tzv. allround rozhodčí FCI, tedy posuzovatel všech plemen.

Výsledky klubové výstavy 20.06.202125.6.2021

Ke stažení pod tímto odkazem: Výsledky klubové výstavy 20.6.2021


Celkem 59 příspěvků.
    1 2 3 4 5 6   Dal strana   Pejt na posledn stranu

MSBMK - facebook skupina
Moravskoslezský
bulldog-mops klub
2012 - 2021 © MSBMK
Powered by Tvorba webových stránek Carex